fbpx
fotograf radom

Eliza & Piotr – Sesja Ślubna

SESJA ŚLUBNA W REZERWACIE SKAŁKI PIEKŁO POD NIEKŁANIEM | ELIZA & PIOTR

Zanim pokażę Wam reportaż z dnia ślubu Elizy i Piotra, zapraszam na skrót z ich sesji ślubnej, którą zrealizowaliśmy w dwóch miejscach.

ZAMEK W SZYDŁOWCU – SESJA PLENEROWA

Pierwszym miejscem w jakie się udaliśmy był uroczy zamek w Szydłowcu. A dokładniej jego okolice. Pogoda była świetna – ciepło, słonecznie, bezchmurnie. Warunki idealne. Eliza oraz Piotr bardzo szybko poczuli się swobodnie przed obiektywem i mogłem bez żadnych przeszkód zatrzymywać ich uczucie na moich fotografiach. Zdjęcia zaczęliśmy dość późno bo ok. godziny 17.00 dlatego musieliśmy się spieszyć ponieważ czekało już na nas kolejne miejsce do którego dzieliło nas jakieś 25 min drogi samochodem.

REZERWAT SKAŁKI PIEKŁO POD NIEKŁANIEM | IDEALNE MIEJSCE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Chcąc przełamać nieco “zamkowego” klimatu Szydłowca, w drugiej kolejności udaliśmy się do malowniczego rezerwatu przyrody o wdzięcznej nazwie Skałki Piekło Pod Niekłaniem. Jest tam pełne spektrum możliwości żeby poczynić piękne zdjęcia. Niemniej, pamiętajcie, że to nie miejsce a ludzie tworzą fotografie. I tak też było w tym przypadku. Eliza, Piotr + swoboda i uśmiech sprawiło, że wystarczyło zostawić ich na chwilę samych i tylko naciskać spust migawki. Dołożyć do tego pięknie zachodzące słońce, które przebijało się gdzieś między drzewami i mamy pełen sukces.

Zapraszam na ich poślubną historię…

Scroll Up